تور مالدیو
تهران مالدیو

تور مالدیو

تهران
مالدیو
فلای دبی‌
فلای دبی‌
قیمت از 68,100,000 تومان
مشاهده پکیج
تهران
مالدیو
قطر ایرویز
قطر ایرویز
قیمت از 136,900,000 تومان
مشاهده پکیج
تهران
مالدیو
فلای دبی‌
فلای دبی‌
قیمت از 35,800,000 تومان
مشاهده پکیج
تهران
مالدیو
فلای دبی‌
فلای دبی‌
قیمت از 34,800,000 تومان
مشاهده پکیج

مالدیو و جاذبه های گردشگری

مالدیو یک کشور جزیرهای در اقیانوس هند است که از ۱۱۹۲ جزیره مرجانی تشکیل شده است. این کشور به دلیل طبیعت زیبا و آب های کریستالی خود یکی از مقاصد محبوب گردشگران سراسر دنیا است. پایتخت مالدیو ماله نام دارد که در جزیره هول هوله قرار دارد. زبان رسمی مالدیو دیوهی و واحد پول آن روفیه است. دین رسمی مالدیو اسلام سنی است و پیروی از دین های دیگر در این کشور ممنوع است. مالدیو در سال ۱۹۶۵ از بریتانیا مستقل شد و در سال ۲۰۰۸ قانون اساسی جمهوری را تصویب کرد.

برخی از جاذبه های گردشگری مالدیو عبارتند از:

•  جزیره باروس: یک جزیره زیبا و آرام با ساحل های سفید، آب های آبی و درختان نخل. این جزیره دارای هتل ها و ویلاهای لوکس و رستوران های خوشمزه است. علاقه مندان به غواصی، شنا با دلفین ها، قایقسواری و ماساژ می توانند در این جزیره لحظات خاطرهانگیزی را تجربه کنند.

•  جزیره کورامات: یک جزیره بکر و خصوصی با طبیعت فوقالعاده. این جزیره دارای باغ های گل، باغ وحش، مرکز تحقیقات محیط زیست، موزه، کافه و باشگاه ورزش است. علاقه مندان به پرنده نگری، پرواز با هلیکوپتر، تنیس و گلف می توانند در این جزیره فعالیت کنند.

•  جزیره کودافولود: یک جزیره شاداب و سرسبز با مناظر خیره کننده. این جزیره دارای ساحل های شندار، آبشار، باغچه های سبز، باغچه های توت فرنگی و تمشک است. علاقه مندان به پادل بورد، کایت سورف، پاراسلینگ و صید ماهی میتوانند در این جزیره لذت ببرند.

آب و هوای مالدیو

آب و هوای مالدیو به طور کلی گرم و مرطوب است. این کشور دارای دو فصل زمستان خشک و تابستان مرطوب است. زمستان خشک از نوامبر تا آوریل ادامه دارد و هوا خشک تر، باد کمتر و آفتاب بیشتری دارد. تابستان مرطوب از می تا اکتبر ادامه دارد و هوا رطوبت بیشتر، باد بیشتر و باران فراوان تری دارد. به طور متوسط، دمای هوا در مالدیو بین ۲۴ تا ۳۳ درجه سلسیوس است. رطوبت هوا حدود ۸۰ درصد است. میزان بارندگی در مالدیو حدود ۲۰۰۰ میلی متر در سال است.

بهترین زمان سفر به مالدیو

بهترین زمان سفر به مالدیو بستگی به اهداف و سلیقه شما دارد. اگر می خواهید از آفتاب، ساحل و آب های آبی لذت ببرید، فصل خشک از نوامبر تا آوریل مناسب تر است. در این فصل باران کمتری می بارد و هوا خشک تر و گرمتر است. اما این فصل هم پر رونق ترین و هم گران ترین فصل برای سفر به مالدیو است. پس باید پیشاپیش هتل و بلیط خود را رزرو کنید و برای هزینه های بالاتر آماده باشید.

اگر می خواهید از غواصی، موج سواری و ورزش های آبی دیگر استفاده کنید، فصل باران های موسمی از مه تا اکتبر مناسب تر است. در این فصل باد شدیدتر، باران فراوان تر و هوا رطوبت بیشتری دارد. اما در عوض، قیمت ها پایینتر، جزیره ها کم جمعیت تر و زندگی دریایی پُر رنگ تر است. پس اگر دنبال چالش و ماجراجویی هستید، این فصل را انتخاب کنید.

ساعت جهانی مالدیو (GMT)

ساعت شهر مالدیو چهار ساعت از ساعت گرینویچ (GMT) جلوتر است. این یعنی وقتی ساعت در گرینویچ صفر است، ساعت در مالدیو چهار بعد از ظهر است. برای مثال، اگر الان ساعت ۱۱ بعد از ظهر در گرینویچ باشد، ساعت در مالدیو ۳ بعد از نیمه شب خواهد بود..

مالدیو نام رسمی جمهوری مالدیو است که کشوری جزیره ای در اقیانوس هند واقع در جنوب غربی هند است. پایتخت آن ماله است که در جزیرهٔ مالِ است. مالدیو دارای ۱۱۹۲ جزیره است که تقریباً ۲۰۰ تا از آنها مسکونی هستند. مالدیو به عنوان یک مقصد گردشگری محبوب شناخته میشود که دارای سواحل زیبا، آب های آبی و صاف، طبیعت خیره کننده و فرهنگ جذاب است.

تور شهر های مالدیو

تور مالدیو
تور ماله

مشاهده نظرات

نظرتان را در مورد این تور با ما به اشتراک بگذارید

امتیاز 0 از 5 | از بین 0 امتیاز دهنده به تور مالدیو
ارکیده پرواز قرن