تور ایروان
تهران ایروان

تور ایروان

تهران
ایروان
تاریخ رفت
‎1403-04-13
تاریخ برگشت
‎1403-04-12
قشم ایر
آسمان
قیمت از 14,690,000 تومان
مشاهده پکیج
تهران
ایروان
ایران ایر تور
ایران ایر تور
قیمت از 14,690,000 تومان
مشاهده پکیج
تهران
ایروان
تاریخ رفت
‎1403-02-25
تاریخ برگشت
‎1403-02-28
ایران ایر تور
ایران ایر تور
قیمت از 15,690,000 تومان
مشاهده پکیج
تهران
ایروان
تاریخ رفت
‎1403-04-15
تاریخ برگشت
‎1403-04-19
قشم ایر
آسمان
قیمت از 15,800,000 تومان
مشاهده پکیج
تهران
ایروان
تاریخ رفت
‎1403-03-06
تاریخ برگشت
‎1402-03-11
ایران ایر تور
ایران ایر تور
قیمت از 15,890,000 تومان
مشاهده پکیج
تهران
ایروان
تاریخ رفت
‎1403-02-27
تاریخ برگشت
‎1403-03-04
ایران ایر تور
ایران ایر تور
قیمت از 15,690,000 تومان
مشاهده پکیج
تهران
ایروان
تاریخ رفت
‎1402-04-15
تاریخ برگشت
‎1402-04-22
قشم ایر
قشم ایر
قیمت از 21,510,000 تومان
مشاهده پکیج

تورارمنستان

ارمنستان کشوری است که دارای جاذبه های گردشگری متنوع و زیبایی است که میتوانید در سفر خود از آنها دیدن کنید. برخی از مقصدهای گردشگری ارمنستان عبارتند از:  شهر ایروان که پایتخت و بزرگترین شهر ارمنستان است که دارای میدان جمهوری، نگارخانه ملی، موزه تاریخ، بازار و رصدخانه بیوراکان و بسیاری از بناهای تاریخی و فرهنگی است. صومعه تاتو، یکی از قدیمیترین و معروفترین صومعه های ارمنستان که بر فراز دره عمیق و صخرهای جرج قرار دارد و به وسیله تله کابین قابل دسترس است . صومعه خور ویراپ، یک صومعه مذهبی که در نزدیکی کوه آرارات قرار دارد و محل زندگی گرگور مقدس، پدر مسیحیت در ارمنستان بوده است. معبد گارنی، یک معبد باستانی که به دستور مهرداد سوم برای خدای مهر ساخته شده است و نمونهای از معماری ها ارمنستان این منطقه است. صومعه گغارد، یک صومعه سنگی که در دل صخره ساخته شده است و به علت شباهت به شمشیر، نام گغارد (شمشیر) را دارد. موزه ماتناداران، یک موزه فرهنگی که دارای بزرگترین آرشیو نسخ خطی جهان است و حاوی بسیاری از آثار ادبی، علمی و هنری ایران و ارمنستان است. این فقط بخش کوچکی از جاذبه های گردشگري در كشور ايروان هست.

تور ایروان

ایروان شهری است که دارای جاذبه های گردشگری متنوع و جذابی است که میتوانید در سفر خود از آنها دیدن کنید. برخی از جاذبههای گردشگری ایروان عبارتند از: موزه ماتناداران، بزرگترین موسسه نسخه خطی ارمنی باستان در جهان که دارای بیش از ۱۷ هزار نسخه خطی به زبانهای ارمنی، عربی، فارسی، روسی و بسیار زبان های دیگر است. میدان جمهوری، بزرگترین میدان در مرکز شهر ایروان که دارای ساختمان های قدیمی و زیبا، برج ساعت بزرگ و فواره های رنگین است. کاسکاد ایروان، پلههای عظیم و باشکوه که به چشمانداز زیبای شهر ایروان منتهی میشوند. در اطراف کاسکاد مجسمه های هنرمندان مشهور جهان، باغ پرگل، فواره ها و موزه کافسجیان قرار دارند. کلیسای کاتوقیکه، کلیسای تاریخی و قدیمی که در قلب ایروان قرار دارد و به عنوان گنجینه های از هنر و معماری ارمنستان شناخته میشود. موزه تاریخ ارمنستان، موزه بزرگ و باشکوه که دارای آثار باستان شناسی، قوم شناسی و مردم شناسی از عصرها پیشین تا عصر مدرن است. سالن اپرا تئاتر، سالن نمایش با معماری زیبا و گنجایش ۱۴۰۰ نفر که در سال ۱۹۳۳ افتتاح شده و محل برگزاری کنسرت ها، فیلم ها و کارگاه های آموزشی است.

جشن آب ارمنستان

جشن آب ارمنستان یا وارداوار یکی از شادترین و محبوبترین فستیوال های این کشور است که در تابستان برگزار میشود. در این جشن، مردم با هم آب بازی میکنند و یکدیگر را با سطل، لیوان، تفنگ آب پاش و... خیس میکنند. این جشن ریشه ای باستانی دارد و به خدای آب، زیبایی و عشق در ارمنستان ارج میدهد. این جشن همچنین نماد پاکی و شفابخشی است. تاریخ برگزاری این جشن ۹۸ روز بعد از عید پاک است. این جشن بسیار جذاب و هیجان انگیز است و بسیاری از گردشگران از سراسر دنیا برای شرکت در این جشن به ارمنستان سفر میکنند.

به غیر از آب بازی، فعالیت های دیگری هم در این جشن انجام میشود. برخی از این فعالیت ها عبارتند از: آوازه خوانی، رقص و پایکوبی، اجرای موسیقی و مسابقات مختلف1. برخی از مردم هم گل های رز را به هم هدیه میدهند. این جشن یک فرصت برای شادی، تفریح و تقویت روابط اجتماعی است.

تور گروهی ارمنستان

تور گروهی ارمنستان یکی از راه های خوشگذرانی و آشنایی با فرهنگ و تاریخ این کشور زیبا است که شما را با دیگر مسافران در یک گروه قرار می دهند و تحت مدیریت یک تور لیدر فارسی زبان که از ابتدا تا انتهای سفر همراه شماست اجر می شود. تور گروهی ارمنستان اغلب به صورت زمینی برگزار میشود و قیمت آن بستگی به مدت اقامت، هتل و خدمات دارد.

تور زمینی ارمنستان

تور زمینی ارمنستان یکی از راه‌های محبوب برای سفر به این کشور است. در این نوع تور، گردشگران با اتوبوس، مینی‌بوس یا خودروی شخصی به ارمنستان سفر می‌کنند و در طول مسیر، از مناظر طبیعی و تاریخی این کشور لذت می‌برند.

برخی از جاذبه‌های دیدنی در تور زمینی ارمنستان عبارتند از: بازدید از شهرهای تاریخی مانند ایروان، گارنی و آرارات، بازدید از کلیساها و صومعه‌های مذهبی، بازدید از موزه‌های تاریخی و فرهنگی، بازدید از دریاچه‌ها، کوهستان‌ها و مناظر طبیعی دیگر.

تور زمینی ارمنستان معمولاً شامل اقامت در هتل‌های متنوع، صبحانه و گشت‌های شهری و طبیعی است. ای نوع تور برای مدت زمانی های مختلف ( حداقل 3 شب) برنامه‌ریزی می‌شود.

در کل، تور زمینی ارمنستان یکی از راه‌های خوب و اقتصادی‌ برای سفر به این کشور است. اگر شما نیز به دنبال یک سفر زیبا و خاطره‌انگیز به ارمنستان هستید، تور زمینی ارمنستان را می‌توانید در نظر بگیرید.

مشاهده نظرات

نظرتان را در مورد این تور با ما به اشتراک بگذارید

امتیاز 0 از 5 | از بین 0 امتیاز دهنده به ایروان
ارکیده پرواز قرن