تور مالدیو
تهران مالدیو

تور مالدیو

4 شب و 5 روز
تهران
مالدیو
فلای دبی‌
فلای دبی‌
قیمت از 34,800,000 تومان
مشاهده پکیج
4 شب و 5 روز
تهران
مالدیو
فلای دبی‌
فلای دبی‌
قیمت از 35,800,000 تومان
مشاهده پکیج
تهران
مالدیو
تاریخ رفت
‎1403-02-02
تاریخ برگشت
‎1403-02-06
فلای دبی‌
فلای دبی‌
قیمت از 68,100,000 تومان
مشاهده پکیج

تور لوکس مالدیو

4 شب و 5 روز
تهران
مالدیو
قطر ایرویز
قطر ایرویز
قیمت از 136,900,000 تومان
مشاهده پکیج

مالدیو و جاذبه های گردشگری

مالدیو یک کشور جزیرهای در اقیانوس هند است که از ۱۱۹۲ جزیره مرجانی تشکیل شده است. این کشور به دلیل طبیعت زیبا و آب های کریستالی خود یکی از مقاصد محبوب گردشگران سراسر دنیا است. پایتخت مالدیو ماله نام دارد که در جزیره هول هوله قرار دارد. زبان رسمی مالدیو دیوهی و واحد پول آن روفیه است. دین رسمی مالدیو اسلام سنی است و پیروی از دین های دیگر در این کشور ممنوع است. مالدیو در سال ۱۹۶۵ از بریتانیا مستقل شد و در سال ۲۰۰۸ قانون اساسی جمهوری را تصویب کرد.

برخی از جاذبه های گردشگری مالدیو عبارتند از:

•  جزیره باروس: یک جزیره زیبا و آرام با ساحل های سفید، آب های آبی و درختان نخل. این جزیره دارای هتل ها و ویلاهای لوکس و رستوران های خوشمزه است. علاقه مندان به غواصی، شنا با دلفین ها، قایقسواری و ماساژ می توانند در این جزیره لحظات خاطرهانگیزی را تجربه کنند.

•  جزیره کورامات: یک جزیره بکر و خصوصی با طبیعت فوقالعاده. این جزیره دارای باغ های گل، باغ وحش، مرکز تحقیقات محیط زیست، موزه، کافه و باشگاه ورزش است. علاقه مندان به پرنده نگری، پرواز با هلیکوپتر، تنیس و گلف می توانند در این جزیره فعالیت کنند.

•  جزیره کودافولود: یک جزیره شاداب و سرسبز با مناظر خیره کننده. این جزیره دارای ساحل های شندار، آبشار، باغچه های سبز، باغچه های توت فرنگی و تمشک است. علاقه مندان به پادل بورد، کایت سورف، پاراسلینگ و صید ماهی میتوانند در این جزیره لذت ببرند.

آب و هوای مالدیو

آب و هوای مالدیو به طور کلی گرم و مرطوب است. این کشور دارای دو فصل زمستان خشک و تابستان مرطوب است. زمستان خشک از نوامبر تا آوریل ادامه دارد و هوا خشک تر، باد کمتر و آفتاب بیشتری دارد. تابستان مرطوب از می تا اکتبر ادامه دارد و هوا رطوبت بیشتر، باد بیشتر و باران فراوان تری دارد. به طور متوسط، دمای هوا در مالدیو بین ۲۴ تا ۳۳ درجه سلسیوس است. رطوبت هوا حدود ۸۰ درصد است. میزان بارندگی در مالدیو حدود ۲۰۰۰ میلی متر در سال است.

بهترین زمان سفر به مالدیو

بهترین زمان سفر به مالدیو بستگی به اهداف و سلیقه شما دارد. اگر می خواهید از آفتاب، ساحل و آب های آبی لذت ببرید، فصل خشک از نوامبر تا آوریل مناسب تر است. در این فصل باران کمتری می بارد و هوا خشک تر و گرمتر است. اما این فصل هم پر رونق ترین و هم گران ترین فصل برای سفر به مالدیو است. پس باید پیشاپیش هتل و بلیط خود را رزرو کنید و برای هزینه های بالاتر آماده باشید.

اگر می خواهید از غواصی، موج سواری و ورزش های آبی دیگر استفاده کنید، فصل باران های موسمی از مه تا اکتبر مناسب تر است. در این فصل باد شدیدتر، باران فراوان تر و هوا رطوبت بیشتری دارد. اما در عوض، قیمت ها پایینتر، جزیره ها کم جمعیت تر و زندگی دریایی پُر رنگ تر است. پس اگر دنبال چالش و ماجراجویی هستید، این فصل را انتخاب کنید.

 

مشاهده نظرات

نظرتان را در مورد این تور با ما به اشتراک بگذارید

امتیاز 0 از 5 | از بین 0 امتیاز دهنده به مالدیو
ارکیده پرواز قرن